Audi Q5 Sportback 205KM s-line 4×4 diesel Od 400 zł

Audi Q5 łączy dynamikę z najwyższą funkcjonalnością na co dzień. Jeszcze bardziej progresywny design podkreśla sportowy charakter tego SUV-a, a napęd na cztery koła quattro zapewnia emocje na każdej drodze.

Nowa Q5 dynamicznie przyspiesza i precyzyjnie się prowadzi. Napęd quattro, błyskawicznie rozdziela siły napędowe w zależności od sytuacji między przednią i tylną osią. Dzięki temu Audi Q5 zawsze oferuje doskonałą przyczepność i pewne prowadzenie, a do tego jest bardzo oszczędna, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na długie trasy jak i krótkie odcinki pokonywane w mieście.
Jednostką napędową nowej Audi Q5 jest silnik diesla 2.0 TDI o mocy 205KM.
Maksymalna wersja wyposażenia !
– VIRTUAL Cocpit Plus
– Klimatyzacja automatyczna 3 strefowa
– Reflektory Matrix LED
– Oświetlenie Ambiente
– Automatyczna skrzynia biegów
– Bang & Olufsen Premium Sound with 3D sound
– Pneumatyczne zawieszenie
i wiele więcej…
Nowy model tego SUV-a gwarantuje wygodę podróżowania pięciu osobom dzięki komfortowym fotelom, oraz dużej przestrzeni na nogi i głowę.
Nowa Audi Q5 spełni potrzeby osób najbardziej wymagających, ceniących sobie komfort jazdy, wygodę oraz najnowsze technologie sprawiające że jazda samochodem to sama przyjemność, a z auta zwyczajnie nie chce się wysiadać…
Piękny ciemno zielony kolor, w połączeniu z 21” felgą oraz ciemnymi dodatkami, robi niesamowite wrażenie wizualne, sportowy charakter oraz prestiżowy wygląd, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

1 – 4 DNI 5-8 DNI 9-20 DNI 21-30 DNI 30+ DNI
450 zł 440 zł 430 zł 400 zł Indywidualnie           *(ceny netto)

* Kaucja – 3000 zł

Mercedes A 180 (nowy model) Pakiet AMG Od 219 zł
PREVIOUS POST
Mercedes C-klasa limuzyna Od 299zł
NEXT POST