Mercedes E-klasa E53 AMG 4MATIC+ Od 650 zł

Nowy Mercedes E-klasa E53 AMG 4MATIC+ emanuje sportowym wizerunkiem. Piękna sportowa limuzyna, posiadająca napęd na 4 koła oraz aż 457KM pod maską.

Moc auta sportowego, profesjonalizm limuzyny biznesowej.
Klasa E Limuzyna Mercedes-AMG już tradycyjnie jest wzorem wyczynowej limuzyny. To się nie zmieni także w najbliższej przyszłości. Tym modelem możesz spokojnie pojechać zarówno na spotkanie biznesowe, jak i na sportową przejażdżkę.

Mercedes-AMG E 53 4MATIC+ o emocjonującym i dynamicznym designie to doskonały przykład wejścia w świat osiągów Klasy E. Widok z przodu nadaje jeszcze mocniejszego charakteru.

Wygląd zewnętrzny Mercedesa-AMG E 53 4MATIC + z wyrazistą stylizacją AMG świadczy o dynamice, nawet gdy samochód stoi w miejscu. Charakterystyczne detale, takie jak zoptymalizowane aerodynamicznie obręcze kół AMG z 5 podwójnymi ramionami, podkreślają sportowe aspiracje pojazdu. Piękny ciemnoszary matowy kolor daje niesamowity efekt a z auta zwyczajnie nie można spuścić wzroku.

We wnętrzu pasażerowie są witani charakterystyczną stylizacją AMG, luksusowymi materiałami i najnowszą generacją systemu MBUX. Wydajność jeszcze nigdy nie była tak poręczna – z kierownicą AMG Performance doświadczysz precyzji reakcji, a dzięki przyciskom na kierownicy AMG przez cały czas pozostaniesz skupiony.

1 – 4 DNI 5-8 DNI 9-20 DNI 21-30 DNI 30+ DNI
820 zł 750 zł 700 zł 650 zł Indywidualnie          *(ceny netto)

* Kaucja – 5000 zł.

Mercedes C-klasa limuzyna Od 299zł
PREVIOUS POST
Porsche 718 Boxster Od 599 zł
NEXT POST