Mercedes C-klasa 2021 Od 330 zł

Nowa Klasa C Limuzyna jest stworzona dla Ciebie. Odkryj intuicyjną łączność przyszłości i unikalne technologie bezpieczeństwa, na których możesz zawsze polegać. Ciesz się komfortem na najwyższym poziomie i podróżuj zrelaksowany.
Limuzyna Klasy C, to uosobienie sportowego luksusu w jego najnowocześniejszej formie. Dynamiczne proporcje, wydłużony rozstaw osi i szeroki rozstaw kół to zdecydowany krok naprzód. Wnętrze również zachwyca innowacyjnymi akcentami z nowej Klasy S i nowoczesnym językiem designu.

Innowacyjne reflektory sprawiają, że w nocy jest niemal tak jasno jak w dzień, a każdy z foteli pozwala się odprężyć. Do tego system multimedialny MBUX z funkcją łączności i inteligentnymi asystentami podróży zapowiada nową erę intuicyjnej jazdy.

Nowa generacja innowacyjnego systemu multimedialnego MBUX sprawia, że jazda nową Klasą C Limuzyna jest jeszcze bardziej intuicyjna. Inteligentne rozwiązania, takie jak rozszerzona rzeczywistość w usłudze nawigacji, pozwalają na łatwiejszą orientację w podróży.

Piękny ciemno granatowy kolor, w połączeniu z 19″ felgą robi niesamowite wrażenie wizualne, sportowy charakter oraz prestiżowy wygląd, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

1-4 DNI 5-8 DNI 9-20 DNI 21-30 DNI 30+  DNI
365 zł 330 zł 300 zł 275 zł Indywidualnie           *(ceny netto)

* Kaucja – 3000 zł.

Mercedes A220 Pakiet AMG Od 249 zł
PREVIOUS POST
Mercedes A 200 sedan Pakiet AMG Od 219 zł
NEXT POST

Dodaj komentarz