logo

Nasze auta

Nasza flota aut cały czas się rozrasta.

Na ten moment jesteśmy w stanie zaproponować Ci kilka ciekawych samochodów ” Z JAJEM „

Porsche Panamera Hybrid Od 899 zł

Porsche Panamera Hybrid Od 899 zł

Porsche Panamera Hybrid   – Auto dające niesamowite przeżycia z jazdy, luksus, piękny design oraz sportowe osiągi sprawiają że nowe porsche Panamera staje się autem idealnym.
Porsche 718 Boxster <span>Od 599 zł</span>

Porsche 718 Boxster Od 599 zł

Porsche 718 Boxster spełni potrzeby osób szukających auta, które będzie dawało mnóstwo radości z jazdy, w szczególności podczas pokonywania krętych odcinków. W środku elegancja w ciemnym kolorze - prezentuje się pięknie.

Mercedes C-klasa limuzyna <span>Od 299zł</span>

Mercedes C-klasa limuzyna Od 299zł

Nowa Klasa C Limuzyna jest stworzona dla Ciebie. Odkryj intuicyjną łączność przyszłości i unikalne technologie bezpieczeństwa, na których możesz zawsze polegać. Ciesz się komfortem na najwyższym poziomie i podróżuj zrelaksowany.

Mercedes E-klasa E220 NOWY MODEL

Mercedes E-klasa E220 NOWY MODEL

Nowy Mercedes Klasa A  emanuje sportowym wizerunkiem i awangardowym stylem. Niesamowicie komfortowa limuzyna, posiadająca napęd na 4 koła oraz 200KM pod maską. 
Mercedes EQE 350+ elektryk <span>Od 550 zł</span>

Mercedes EQE 350+ elektryk Od 550 zł

Wygodny, elegancji i dostojny - taki właśnie jest Mercedes klasy E, 2-litrowy silnik diesla pozwala na energiczną, ale zarazem oszczędną jazdę. Auto sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w długich trasach

Mercedes A 200 sedan Pakiet AMG <span>Od 219 zł</span>

Mercedes A 200 sedan Pakiet AMG Od 219 zł

Nowy Mercedes Klasa A emanuje sportowym wizerunkiem i awangardowym stylem. Ma zmysłową sylwetkę i doskonałe proporcje. Ciemny szary lakier w połączeniu z czarnymi felgami i wstawkami z pakietu AMG, robi piorunujące wrażenie.
Mercedes C-klasa 2021 <span>Od 330 zł</span>

Mercedes C-klasa 2021 Od 330 zł

Nowa Klasa C Limuzyna jest stworzona dla Ciebie. Odkryj intuicyjną łączność przyszłości i unikalne technologie bezpieczeństwa, na których możesz zawsze polegać. Ciesz się komfortem na najwyższym poziomie i podróżuj zrelaksowany. Limuzyna Klasy C, to uosobienie sportowego luksusu w jego najnowocześniejszej formie. Dynamiczne proporcje, wydłużony rozstaw osi i szeroki rozstaw kół to zdecydowany krok naprzód. Wnętrze również zachwyca innowacyjnymi akcentami z nowej Klasy S i nowoczesnym językiem designu.

Audi Q5  Sportback 205KM s-line 4×4 diesel  <span>Od 400 zł</span>

Audi Q5 Sportback 205KM s-line 4×4 diesel Od 400 zł

Audi Q5 łączy dynamikę z najwyższą funkcjonalnością na co dzień. Jeszcze bardziej progresywny design podkreśla sportowy charakter tego SUV-a, a napęd na cztery koła quattro zapewnia emocje na każdej drodze.
Mercedes A220 Pakiet  AMG  <span>Od 249 zł</span>

Mercedes A220 Pakiet AMG Od 249 zł

Nowy Mercedes Klasa A A220  emanuje sportowym wizerunkiem i awangardowym stylem. Ma zmysłową sylwetkę i doskonałe proporcje. Piękny srebrny metaliczny lakier w połączeniu z czarnymi felgami i wstawkami z pakietu AMG, robi piorunujące wrażenie.

Mercedes A 180 (nowy model) Pakiet AMG <span>Od 219 zł</span>

Mercedes A 180 (nowy model) Pakiet AMG Od 219 zł

Nowy Mercedes Klasa A emanuje sportowym wizerunkiem i awangardowym stylem. Ma zmysłową sylwetkę i doskonałe proporcje. Biały lakier w połączeniu z czarnymi felgami i wstawkami z pakietu AMG, robi piorunujące wrażenie.

W ofercie nie ma auta które by Cię Zainteresowało?

Daj nam znać, postaramy się je dla Ciebie zorganizować !

Dodaj komentarz

loading